Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt

ARCHITOM Usługi Projektowe Tomasz MarekO firmie

umowa o pracę
4 0006 000 brutto / mies.
umowa zlecenie
5 0007 000 brutto / mies.
  • Wojska Polskiego 70, Wadowice
    Wadowice, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

ARCHITOM Usługi Projektowe Tomasz Marek

Wojska Polskiego 70

Wadowice

Twój zakres obowiązków

  • Architekt z minimum dwuletnim doświadczeniem przy koncepcjach i projektach budowlanych oraz do prowadzenia procedur administracyjnych.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość programu AutoCad;

  • dobra znajomość programu ArchiCad;

  • prawo jazdy kat. B;

  • kreatywność, zaangażowanie, sumienność;

  • znajomość prawa budowlanego i administracyjnego w zakresie procesu inwestycyjnego.

To oferujemy

  • umowę o pracę, kwartalne premie, dla chętnych nadgodziny płatne x1,5;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • elastyczne godziny pracy.

Pracownia projektowa Architom od 15 lat zajmuje się wykonywaniem koncepcji i projektów kubaturowych z zakresu budynków mieszkalnych, biurowych, usługowych, handlowych, produkcyjnych oraz prowadzeniem procedur administracyjnych. Biuro obecnie zatrudnia siedmiu architektów i dwóch konstruktorów. Wykonujemy rocznie ponad 150 projektów.

Przewiń do profilu firmy