Oferta pracy

Architekt

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Hibernate

Twój zakres obowiązków

  • przynajmniej 3 letni staż w projektowaniu rozwiązań IT, w tym w integracji systemów,

  • przynajmniej 5 letni staż pracy przy realizacji projektów komercyjnych,

  • praktyczna znajomość projektowania obiektowego,

  • znajomość wzorców projektowych,

  • doświadczenie w projektowaniu relacyjnych baz danych,

  • bardzo dobrą, praktyczną znajomość JEE (doświadczenie w frameworkach – Spring, Seam lub Struts),

  • znajomość narzędzi i technologii bazy Oracle i innych (PostgreSQL, MySQL),

  • bardzo dobrą znajomość systemów kontroli wersji,

  • znajomość serwerów aplikacji (Jboss/Wildfly),

  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej,

  • znajomość technik i narzędzi CI/CD,

  • znajomość standardu OpenID lub innych,

  • doświadczenie w rozwiązywaniu problemów związanych z optymalizacją aplikacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne),

  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,

  • zdolność analitycznego myślenia i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań,

  • umiejętność pracy w zespole i poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania,

  • chęć rozwoju i dzielenia się wiedzą.

Mile widziane

  • doświadczenie w innych technologiach,

  • doświadczenie w pracy z Hibernate, MyBatis,

  • znajomość Docker i Kubernetes,

  • doświadczenie w pracy z Apache Kafka, RabbitMQ,

  • doświadczenie w pracy z architekturą mikroserwisów,

  • doświadczenie w prowadzeniu zespołów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku