Oferta pracy

Architekt

Arche Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Deweloperska Arche S.A. poszukuje pracownika na stanowisko:

Architekt
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych
  • koordynacja projektów branżowych
  • sprawdzanie poprawności, jakości i terminowości dokumentacji, tworzenie harmonogramów realizacji projektu
  • nadzór autorski na budowie

Nasze oczekiwania:

  • ukończenie studiów architektonicznych
  • minimum 3-letnie doświadczenie w projektach realizacyjnych i nadzorach autorskich
  • znajomość przepisów (prawo budowlane, ustawa, rozporządzenia, KPA, procedury urzędowe)
  • znajomość branżowych programów komputerowych (Revit - niezbędny, AutoCAD, mile widziane inne programy do projektowania parametrycznego, modelowania i wizualizacji)
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • rzetelność, samodzielność, kreatywność oraz poczucie estetyki
  • umiejętność myślenia nieszablonowego i koncepcyjnego samodzielność i odwaga w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • prawo jazdy kat. B – mile widziane

Oferujemy:

  • uczestnictwo przy ambitnych i ciekawych i nietypowych projektach
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • atrakcyjne warunki pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Arche S.A. z siedzibą w Warszawie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.

Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest Arche S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 361. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane osobowe zostaną trwale usunięte w ciągu trzech miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy