Oferta pracy

Architekt

Moderna Holding Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Wykonywanie projektów wnętrz dla klientów lub Pracodawcy np. projekty mieszkań, projekty części wspólnych inwestycji:

• Pozyskiwanie Klientów przy współpracy z Działem Sprzedaży.

• Przygotowanie materiałów wyjściowych na spotkania z klientami zaineresowanymi Projektami.

• Przygotowywanie prezentacji dla klienta. Ustalenie z klientem zakresu prac projektowych, budżetu oraz kierunku estetycznego. Doprowadzenie do podpisania umowy.

• Przygotowanie koncepcji Projektu, poglądowe wizualizacje 3D,propozycje rozwiązań materiałowych i gotowych elementów wystroju w formie poglądowych plansz, propozycje układu funkcjonalnego.

• Opracowanie Projektu na podstawie przygotowanej koncepcji w ścisłej współpracy z Klientem.

• Przygotowanie rysunków wykonawczych, w tym rysunki z wytycznymi branżowymi (elektryczne, wentylacyjne, hydrauliczne - zweryfikowane pod kątem możliwości i zgodności z aktualnie obowiązującymi prawami i normami), rzuty podłóg i ścian wskazujące zakres i rodzaj materiału na danej powierzchni, rzut sufitu z pokazanym rozmieszczeniem elementów oświetlenia, rysunki zabudów meblowych, zestawienia materiałów oraz elementów ruchomych.

• Przekazanie klientowi kompletu dokumentacji oraz w uzyskanie akceptacji Projektu w formie podpisu na Protokole przekazania.

• Archiwizacja dokumentacji projektowej na serwerze.

Realizacja i koordynacja realizacji prac wykończeniowych na podstawie projektu:

• Przygotowywanie optymalnego kosztorysu prac na podstawie zebranych ofert od dostawców materiałów i usług. Przedstawienie kosztorysu Klientowi.

• Doprowadzenie do podpisania umowy. Nadzór i egzekwowanie zapisów umownych.

• Przygotowanie harmonogramu prac. Koordynacja terminowa prac wykończeniowych oraz zamawianych materiałów.

• Nadzór autorski nad realizowanym Projektem. Weryfikacja rozwiązań pod kątem zgodności i wytycznymi projektowymi.

• Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z realizacją Projektu.

• Odbieranie poszczególnych etapów prac wykończeniowych. Rozliczanie prac podwykonawców.

• Organizacja końcowych prac porządkowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)

  • umiejętność prowadzenia korespondencji biznesowej

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji pod presją czasu

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodzielność w działaniu

  • odpowiedzialność, sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań

  • dyspozycyjność

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

Moderna Holding Sp. z o.o.

Moderna Holding sp. z o. o. - deweloper z wieloletnim doświadczeniem, tworzącym ponadczasowe, luksusowe nieruchomości dla najbardziej wymagających Klientów,

w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych inwestycji,

poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

ARCHITEKT

Miejsce pracy: Warszawa

Przewiń do profilu firmy