Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt

STUDIUM sp. z o.o.

3 0007 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Stanisława Noakowskiego 12/99
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Stanisława Noakowskiego 12/99

Warszawa

Pracownię założyliśmy tuż po studiach, w 2010 roku. Od tamtego czasu mamy szczęście do projektów które lubimy, które przynoszą nam satysfakcję i energię do dalszej pracy. Pracownia skupia grupę młodych i zdolnych ludzi, gotowych przyjąć nowe wyzwania. Zrealizowane obiekty i nasze referencje niech będą tego dowodem.

Malwina Łazęcka i Rafał Maliński

Architekt

Opis stanowiska:

Szukamy architektów chętnych do współpracy przy projektach użyteczności publicznej.

Nasza pracownia pozwala na realizację kreatywnych pomysłów w różnorodnej tematyce.

Wymagania:

Szukamy osób z minimum dwuletnim doświadczeniem w projektowaniu, mających łatwość w pozyskiwaniu wiedzy.

Wymagana znajomość programów Archicad, Autocad, Photoshop i MS Office.
Prosimy obowiązkowo o załączenie portfolio do aplikacji na stanowisko. W przypadku problemów technicznych w zamieszczeniu go przez portal pracuj.pl prosimy o przesłanie portfolio na [email protected]

Będziemy wdzięczni za ograniczenie wielkości portfolio do 20MB

Oferujemy:

Pracę w kameralnym - kilkuosobowym zespole - w pracowni zlokalizowanej w pobliżu Politechniki Warszawkiej. Przydzielamy zadania obejmujące całe spektrum procesu projektowego, od koncepcji, poprzez prowadzenie formalności, negocjacje z urzędami i Inwestorem po projekty wykonawcze i nadzór nad realizacją.

Ogłoszenie archiwalne