Oferta pracy

Spaceplan Sp. z o.o.

Architekt

Spaceplan Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 20 dni
    do: 09 lut 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu projektowo wykonawczego

  • Projektowanie wnętrz przestrzeni użyteczności publicznej

  • Przygotowywanie wizualizacji projektowanej przestrzeni

  • Przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji projektowej wnętrz przestrzeni użyteczności publicznej

  • Koordynacja projektów branżowych

  • Analiza dokumentacji technicznej

  • Przygotowanie specyfikacji materiałowej

  • Przygotowywanie obmiaru robót na podstawie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, studia inżynierskie

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność prowadzenia spotkań projektowych i koordynacyjnych z klientem

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego, warunków technicznych oraz procedur administracyjnych

  • Znajomość materiałów wykończeniowych i aktualnych trendów na rynku

  • Doświadczenie w nadzorze wykonawczym nad inwestycją

  • Umiejętność wykonywania inwentaryzacji budowlanej

  • Biegła znajomość programu AutoCad

  • Znajomość programów graficznych służących tworzeniu wizualizacji

  • Znajomość języka angielskiego

  • Kreatywność, innowacyjne podejście w projektowaniu i aranżacji wnętrz

  • Komunikatywność

  • Znajomość pakietu Microsoft Office

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę pełną wyzwań i nowych projektów

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Jesteśmy dostawcą projektów architektonicznych wnętrz oraz kompleksowych usług fit-out w budynkach biurowych. Projektujemy, budujemy, wyposażamy lokale naszych Klientów i dostarczamy gotowe do pracy powierzchnie. Każda nasza realizacja jest odzwierciedleniem potrzeb i indywidualną wizytówką Najemcy. Nasz zespół składa się z zaangażowanych, kreatywnych ludzi, którzy zapewniają profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje