Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt wnętrz - Architekt

JRK PROJEKT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

3 5007 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Łomianki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

JRK to rodzinna firma dewelopersko-budowlana.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowy (architektura, architektura wnętrz, wzornictwo przemysłowe)
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość programów projektowych typu: AutoCad, ArchiCAD, SketchUp
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • doskonała organizacja pracy, samodzielność i systematyczność
  • wysoka kultura osobista
  • kreatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Główne zadania:

  • Odpowiedzialność za część architektoniczno-wnętrzarską w firmie deweloperskiej
  • Koordynacja zmian lokatorskich na etapie budowy
    • Kontakt z klientami w sprawie zmian lokatorskich
    • Tworzenie nowych kart lokali i dokumentacji projektowej
    • Wyliczenia kosztów za prace dodatkowe
  • Projekty wnętrz i wykonanie pod klucz
    • Obsługa klienta przy ustalaniu szczegółów dotyczących aranżacji mieszkań wykańczanych pod klucz
    • Przygotowanie koncepcji oraz projektów wnętrz wraz ze specyfikacją techniczną oraz przedmiarem
    • Przygotowywanie wizualizacji pomieszczeń
    • Wykonywanie kosztorysów na podstawie wybranych pakietów
    • Opieka nad całym procesem projektowym – umowa, projekt, wycena
    • Nadzór autorski na budowie nad wykonywanymi projektami
    • Stworzenie i bieżąca aktualizacja katalogu „wykończenia pod klucz”
  • Współpraca z działem budowlanym w tworzeniu koncepcji architektonicznych i urbanistycznych nowych inwestycji
  • Zaangażowanie w prowadzone projekty
    • współpraca z partnerami i podwykonawcami
    • dbanie o dobry wizerunek firmy
    • uczestnictwo w spotkaniach poza siedzibą firmy

Oferujemy:

  • przez pierwszy miesiąc współpracę na podstawie umowy zlecenie (20-40h tygodniowo) lub B2B, po okresie próbnym proponujemy umowę o pracę / zlecenie lub B2B w pełnym wymiarze godzin na atrakcyjnych warunkach
  • dużą samodzielność w działaniu, zadaniowy system pracy i elastyczne godziny
  • stałe, atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię od wyników
  • pracę w dynamicznym zespole, przyjacielskiej atmosferze i rozwojowej branży

Zainteresowani proszeni są o przesłanie CV wraz portfolio wykonanych projektów

Ogłoszenie archiwalne