Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt Wnętrz

FAKTORIA sp. z o.o.O firmie

  • Dulęby 5, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

FAKTORIA sp. z o.o.

Dulęby 5

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie projektów wnętrz naszych inwestycji,

  • samodzielne przygotowanie wizualizacji,

  • samodzielne sporządzenie dokumentacji wykonawczej,

  • wybór materiałów wykończeniowych,

  • nadzór prac wykończeniowych na inwestycji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie jako projektant wnętrz od 3-5 lat,

  • znajomość programów: ArchiCad, Artlantis Render i 3DMAX,

  • umiejętność szybkiej i twórczej pracy, tworzenie wizualizacji,

  • sumienność i kreatywność,

  • podstawowa znajomość Prawa Budowlanego,

  • wykształcenie wyższe magisterskie.

Mile widziane

  • doświadczenie przy projektowaniu wnętrz biurowców i osiedli mieszkaniowych.

To oferujemy

  • oferujemy pracę w młodym kreatywnym zespole, w przyjaznej atmosferze, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz stabilne zatrudnienie,

  • rodzaj umowy - na czas określony,

  • wymiar etatu - na cały etat.

Założeniem naszej spółki – Faktoria Sp. z o.o. – jest realizacja robót budowlanych w sposób profesjonalny, rzetelny i terminowy. Specjalizujemy się głównie w komercjalizacji i rewitalizacji obiektów poprzemysłowych, starych kamienic. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami materiałów budowlanych, stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Trzon naszej firmy tworzą specjaliści architekci specjalizujący się w budownictwie komercyjnym, jak i mieszkaniowym, specjaliści budowlani.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się firma budowlana zajmująca się kompleksową realizacją dużych inwestycji budowlanych na terenie Śląska poszukuje osób na stanowisko architekta wnętrz.

Szukamy osób mających doświadczenie w projektowaniu pomieszczeń biurowych i budynków użyteczności publicznej na wszystkich etapach inwestycji.