Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt wnętrz - Kolor konsultant

GLOBAL POINT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w podległym obszarze.

  • Pozyskiwanie klientów biznesowych (biura architektoniczne, deweloperzy).

  • Doradztwo, dobór produktów z oferty Jeger.

  • Wizyty u klienta indywidualnego (pomiar, inwentaryzacja pomieszczeń, organizacja próbek).

  • Przygotowywanie ofert sprzedaży.

  • Koordynowanie działań prowadzących do finalizacji ofert oraz obsługa posprzedażowa (rozliczenia, instruktaż wstępny, organizacja profesjonalnego wykonawstwa, wypożyczenie sprzętu, pomoc techniczna, reklamacje).

  • Realizacja wyznaczonych celów i raportowanie swoich działań.

  • Budowanie dobrego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Kreatywność, zmysł plastyczny/ poczucie estetyki i artystyczna smykałka.

  • Umiejętności negocjacyjne oraz handlowe.

  • Ukierunkowania na realizację zadań i osiągania założonych celów.

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne.

  • Sumienność i inicjatywa w działaniu.

  • Dyspozycyjność, możliwość pracy w nieszablonowych godzinach.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Łatwość nawiązywania kontaktów.

  • Doświadczenie w doborze kolorów i efektów.

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów.

  • Wykształcenie kierunkowe architektura wnętrz, architektura.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

To oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Wynagrodzenie obejmujące podstawę oraz prowizję zależną od wyników sprzedaży.

  • Możliwości rozwoju w postaci szkoleń, udziału w targach.

  • Niezbędne narzędzia pracy ( samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop).

  • Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów (karta Multisport).

O nas

Naszą pasją jest tworzenie produktów do kreatywnej dekoracji ścian i mebli, które pozwalają naszym klientom wyrazić siebie i swój styl wg własnego gustu i upodobań. Pragniemy by każdy z nas mógł sam odmienić swoje wnętrze - tak jak chce i tak jak lubi. Wszystkim kreatywnym i wrażliwym na piękno dostarczamy szeroka paletę efektów dekoracyjnych, farb, lakierów i patyn.

Do naszego zespołu w Poznaniu szukamy kreatywnej, uśmiechniętej osoby, która lubi kontakt z ludźmi.

Chętnie doradzasz i dobierasz kolory, a może jesteś projektantem lub architektem wnętrz i chcesz współtworzyć inspirujące projekty dla naszych klientów?