Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt wnętrz - Kolor Konsultant

GLOBAL POINT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Naszą pasją jest tworzenie produktów do kreatywnej dekoracji ścian i mebli, które pozwalają naszym klientom wyrazić siebie i swój styl wg własnego gustu i upodobań. Pragniemy by każdy z nas mógł sam odmienić swoje wnętrze - tak jak chce i tak jak lubi. Wszystkim kreatywnym i wrażliwym na piękno dostarczamy szeroką paletę efektów dekoracyjnych, farb, lakierów i patyn.

Do naszego zespołu w Poznaniu szukamy kreatywnej, uśmiechniętej osoby, która lubi kontakt z ludźmi.

Chętnie doradzasz i dobierasz kolory, a może jesteś projektantem lub architektem wnętrz i chcesz współtworzyć inspirujące projekty dla naszych klientów?

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo, dobór produktów z oferty Jeger.
  • Wizyty u klienta indywidualnego (pomiar, inwentaryzacja pomieszczeń, organizacja próbek).
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży.
  • Koordynowanie działań prowadzących do finalizacji ofert oraz obsługa posprzedażowa (rozliczenia, instruktaż wstępny, organizacja profesjonalnego wykonawstwa, wypożyczenie sprzętu, pomoc techniczna, reklamacje).
  • Pozyskiwanie klientów biznesowych (biura architektoniczne, deweloperzy).

Wymagania:

  • Kreatywność, zmysł plastyczny/ poczucie estetyki i artystyczna smykałka,
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne,
  • Sumienność,
  • Dyspozycyjność, możliwość pracy w nieszablonowych godzinach,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Inteligencja przestrzenna,
  • Doświadczenie w doborze kolorów i efektów,
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów,
  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie obejmujące podstawę oraz prowizję zależną od wyników sprzedaży,
  • Możliwości rozwoju w postaci szkoleń, udziału w targach,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów (karta Multisport).

Ogłoszenie archiwalne