Oferta pracy

Architekt wnętrz

Loft Affair Sp. z o.o.

8 00010 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i koordynacja projektów w zakresie branży architektonicznej;

  • tworzenie koncepcji projektów wnętrz do dużych, kompleksowych realizacji (hotele, części wspólne, gastronomia)

  • współpraca i koordynacja kompleksowych projektów na każdym etapie projektowym oraz wykonawczym

  • zarządzanie projektami, odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie prac projektowych

  • przygotowywanie zestawień oraz kosztorysów

  • przygotowanie projektów koncepcyjnych, spotkania z klientami

  • wizytowanie budów / nadzór nad właściwą realizacją inwestycji, udział w naradach koordynacyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe architektoniczne

  • minimalne doświadczenie 5 lat w projektowaniu

  • doświadczenie przy kompleksowych realizacjach wykonawczych projektów wnętrz

  • bardzo dobra znajomość oprogramowania autocad i ms office

  • umiejętność tworzenia fotorealistycznych wizualizacji, bez znaczenia na oprogramowanie

  • terminowość, dokładność i sumienność

  • umiejętność pracy zespołowej oraz pracy pod presją

  • umiejętności prezentacji projektów

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży

  • dynamiczną i ciekawą pracę w międzynarodowym zespole

  • możliwość szybkiego rozwoju

  • niezależność, samodzielne realizowanie ambitnych wyzwań

  • przyjazne środowisko pracy

  • narzędzia pracy apple

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Grupa Loft Affair zarządza szerokim portfelem nieruchomości na terenie całej Polski występując jako profesjonalny operator wynajmu z kompleksową obsługą oraz inwestor zastępczy z rozwiązaniem pod klucz. Jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, na Polskim rynku rozwijamy się od 2018 roku w bardzo dynamicznym tempie.

Projektujemy wyjątkowe budynki, kamienice oraz wnętrza, zlokalizowane na terenie całej Polski (Kraków,Warszawa,Gdańsk,Zakopane,Mazury) przeznaczone na sprzedaż bądź wynajem, podnosząc wartość nieruchomości i wspomagając inwestorów w szerokim zakresie projektowym oraz cyklu inwestycyjnym.

Do naszego zespołu poszukujemy ambitnych osób, z chęcią rozwoju, które wspomogą nas swoimi zdolnościami oraz doświadczeniem, na stanowisko Architekta wnętrz do prowadzenia samodzielnych oraz zespołowych projektów wnętrz, projektów budowlanych i wykonawczych, dla inwestorów typu B2B.

Przewiń do profilu firmy