Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Architekt Wnętrz

Dream Design Katarzyna GałązkaO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów aranżacji wnętrz wraz z wizualizacjami i prezentacjami na potrzeby Klienta

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość programów 3ds Max + V-ray lub Corona , Auto Cad, Photoshop

  • umiejętność wykonywania rysunków technicznych oraz fotorealistycznych wizualizacji

  • samodzielność, zaangażowanie, sprawność działania, dokładność

  • minimum dwuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku

Mile widziane

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • stabilną, pełną wyzwań pracę w zespole pasjonatów designu

  • dużą samodzielność w realizowaniu projektów

  • elastyczne godziny pracy i miłą atmosferę

  • prace zdalną z możliwością spotkania w Krakowie/Katowicach

Dream Design Katarzyna Gałązka

Dream Design - We Dream Big.

Firma Dream Design powstała w 2010 roku z pasji do projektowania. Doświadczenie poparte setkami realizacji, godzinami nadzorów na budowie sprawia, że z pełną odpowiedzialnością podchodzimy do każdego zadania projektowego. Od analizy potrzeb klienta, przez projekt funkcjonalny, wizualizacje i projekt techniczny, aż po nadzór podczas realizacji – współpracujemy intensywnie, kreując współczesne i nowoczesne, wymarzone wnętrza dla Naszych klientów. Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem wnętrz między innymi: mieszkalnych, biurowych, hoteli, restauracji, klubów muzycznych, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, sklepów, siłowni i obiektów sportowych.

„Wszystko, co możesz sobie wyobrazić jest realne.”

W związku z tym, że prężnie się rozwijamy szukamy kreatywnej, otwartej na nowe wyzwania osoby, która dołączy do Zespołu i jako Architekt Wnętrz będzie pomagać nam tworzyć magiczne projekty i aranżacje dla naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy

Razem z aplikacją prosimy o przesłanie swojego aktualnego portfolio.