Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Architekt wnętrz - Projektant wnętrz

TM BUILDINGSYSTEMO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

Zajmujemy się kompleksową obsługą małych i dużych inwestycji w zakresie projektowania oraz wykańczanie wnętrz mieszkań, biur, a także lokali usługowych „pod klucz”.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie aranżacji i projektów wnętrz mieszkalnych oraz usługowych wraz z wizualizacjami i rysunkami wykonawczymi przy pomocy odpowiednich programów
  • Aktywna obsługa klienta (od spotkania, wyceny przez podpisanie umowy do realizacji projektu)
  • Doradztwo klientom z zakresu doboru materiałów wykończeniowych
  • Inwentaryzacja pomieszczeń
  • Nadzorowanie prowadzonych prac aranżacyjnych
  • Współpraca z wykonawcami i dostawcami
  • Ustalanie harmonogramu realizacji projektów i nadzór nad ich realizacją
  • Udział w odbiorach
  • Udział w dniach otwartych, targach i imprezach branżowych
  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie biura oraz utrzymywanie ładu i porządku

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako architekt wnętrz - projektant wnętrz
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami: Autocad, Archicad, Photoshop, Sketchup, V-Ray , pakiet Office
  • Znajomość rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego
  • Umiejętność pracy z Klientem
  • Koncentracja przy wykonywanych zadaniach
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność w zarządzaniu projektami na wszystkich etapach procesu projektowego
  • Profesjonalizm i wysoka kultura osobista w relacjach biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się
  • Znajomość krakowskiego rynku nieruchomości będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę
  • narzędzia niezbędne do wykonywania zadań na stanowisku pracy
  • możliwość uczestniczenia w prestiżowych projektach

Ogłoszenie archiwalne