Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt wnętrz - Projektant wnętrz

Biuro Architektoniczne Dementi

  • Wielka 21, Stare Miasto, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wielka 21

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

Zadaniem Projektanta Wnętrz będzie projektowanie przestrzeni wspólnych w ramach pełno branżowych projektów opracowywanych przez nasze biuro z zakresu budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego oraz usługowego. Na przykład projekty holi wejściowych, korytarzy, aneksów socjalnych, sal konferencyjnych, powierzchni biurowych itp. Ponadto do obowiązków Projektanta należeć będzie kontakt z przedstawicielami Inwestora ws. prowadzonych przez siebie tematów projektowych dot. wykończenia wnętrz.

Nasze wymagania

  • OCZEKIWANIA:

  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia tematów projektowych

  • Doświadczenie przy projektowaniu budynków mieszkaniowych wielorodzinnych z zakresu projektowania wnętrz przestrzeni wspólnych,

  • Doświadczenie w koordynacji międzybranżowej i zarządzaniu procesem inwestycyjnym

  • Znajomość bieżących rozwiązań materiałowych oraz standardów dla wnętrz w projektach deweloperskich

  • Samodzielność oraz odpowiedzialność

  • Umiejętności pracy w zespole

  • MILE WIDZIANA:

  • Wykształcenie architektoniczne lub budowlane

  • Umiejętność tworzenia grafik 3D

  • Praca w środowisku BIM, Revit

  • Znajomość języków obcych

To oferujemy

Umowę o pracę lub B2B, ciekawą pracę przy zróżnicowanych tematach architektonicznych w młodym dynamicznym zespole, prowadzenie średnich lub dużych tematów projektowych, szkolenia w zakresie doskonalenia znajomości programów 3D oraz BIM, możliwość pracy twórczej nad koncepcjami lub jej elementami.

O nas

Biuro architektoniczne Dementi stanowi dzisiaj zespół 18-stu architektów w zróżnicowanym wieku oraz doświadczeniu. Młodsi architekci dają wsparcie rysunkowe i modelarskie zespołom prowadzonych przez doświadczonych projektantów, ucząc się jednocześnie zarządzania projektami oraz nabywając wiedzę techniczną. Architekci prowadzący reprezentują firmę przed Inwestorem, pracują kreatywnie, rozwiązują problemy procesu inwestycyjnego i zarządzają zespołami.

Projektujemy budynki wielorodzinne dla wiodących deweloperów oraz budynki przemysłowe i usługowe. Stawiamy na BIM oparty w środowisku Revit - wg nas najbardziej przyszłościową technologię sporządzania i koordynowania dokumentacji.

Więcej informacji o nas:

www.dementi.eu