Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt Wnętrz - projekty wykonawcze

Moovin Interiors

  • Przyokopowa 33, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Przyokopowa 33

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za opracowywanie szczegółowych rysunków wykonawczych i branżowych do gotowych projektów wnętrz.

  • Opracowywanie inwentaryzacji pomieszczeń.

  • Nadzór nad realizacją projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe.

  • Min 2-letnie doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji projektowej wnętrz mieszkalnych.

  • Znajomość programów branżowych: ArchiCad, ew. AutoCad

  • Dobra organizacja pracy, umiejętności prowadzenia kilku projektów równocześnie.

  • Samodzielność, dokładność.

  • Kreatywność, umiejętność pracy w zespole.

  • Terminowość i odpowiedzialność.

  • Wytrwałość w dążeniu do celu, inicjatywa.

  • Doświadczenie w renomowanym biurze projektowym będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Możliwość rozwoju i nabywania nowych umiejętności przy realizacji prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie.

  • Potrzebne narzędzia pracy (komputer, telefon).

  • Pracę w dynamicznym i zgranym zespole.

Moovin Interiors to pracownia architektury wnętrz, która powstała z pasji do designu i pięknych wnętrz.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w realizacji wnętrza pod klucz. Wszystko w standardzie premium z dbałością o detal.

www.moovininteriors.pl

Przewiń do profilu firmy