Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Grupa SKB sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Cypyjskiej 2a (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt Wnętrz

GRUPA SKB SP. Z O.O.

  • Wiertnicza 63A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Wiertnicza 63A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta przy ustalaniu szczegółów dotyczących aranżacji mieszkań wykańczanych pod klucz

  • inwentaryzacje

  • przygotowywanie projektów na podstawie wybranych materiałów z pakietów wykończeń lub na zlecenia indywidualne

  • przygotowywanie wizualizacji pomieszczeń

  • wykonywanie kosztorysów na podstawie wybranych pakietów z pomocą arkusza kalkulacyjnego

  • opieka nad całym procesem projektowym – umowa, projekt, wycena

  • dobra organizacja czasu pracy

Nasze wymagania

  • biegła znajomość obsługi programów projektowych

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word

  • doświadczenie w branży

  • ukończone studia inżynierskie I lub II stopnia na kierunku związanym z architekturą

  • pewność siebie i łatwość nawiązywania kontaktów z klientami

  • mile widziana umiejętność i doświadczenie w zakresie koordynacji prac wykończeniowych w oparciu o projekt.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę w młodym zespole

  • stałą pensję

  • możliwość dodatkowego wynagrodzenia w formie prowizji

  • pracę przy ciekawych projektach

  • elastyczny czas pracy

  • wyposażenie – laptop, telefon

  • pracę w oddziale Warszawa-Sadyba

O nas

GOTOWE MIESZKANIE.PL

Kompleksowe wykańczanie wnętrz pod klucz

Jesteśmy specjalistami w projektowaniu i wykańczaniu wnętrz. Dzięki nam spełni się marzenie o pięknej sypialni, przestronnej łazience czy ciekawie zaprojektowanym salonie. Każdą realizację wykonujemy z wielką starannością oraz pełnym profesjonalizmem.

 Projektujemy → Doradzamy →  Wykańczamy →  Wyposażamy

Oferujemy fachową, kompleksową pomoc uwzględniając osobiste preferencje. Budżet i termin realizacji ustalany indywidualnie, to dla nas jedyne nieprzekraczalne granice.