Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt wnętrz

Karol Kaczyński KADAM

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z menadżerem projektu, który nadzoruje i zarządca wykończeniem wnętrz lokali.

  • Koordynowanie i zmiany w trakcie wykonywanego projektu.

Nasze wymagania

  • Znajomość programów do projektowania wnetrz. Środowisko dowolne.

  • Prawo jazdy kat. B - mile widziane

  • Zapraszamy studentów oraz osoby z minimalnym doświadczeniem

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Firma od ponad 15 lat działa w branży budowlanej. Od początku działaności korzystaliśmy z zewnętrznych firm zajmujących się projektowaniem wnetrz i budynków. W związku z rozwojem firmy, chcemy stworzyć wewnętrzny dział projektowania.