Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt Wnętrz

Witold Węgiełek WĘGIEŁEK - STUDIO PROJEKTOWE

umowa o dzieło, umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
4 0009 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Wołodyjowskiego 55

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie wnętrz

  • Kreślenie w AutoCad 2d

  • Przygotowywanie zestawień materiałowych

  • Tworzenie wizualizacji 3d (opcjonalnie)

  • Koordynacja realizacji (opcjonalnie)

Nasze wymagania

  • Do naszego zespołu poszukujemy osoby z doświadczeniem w projektowaniu wnętrz mieszkalnych, która potrafi się zaangażować w tryb pracy twórczej. Od kandydatki/kandydata oczekujemy samodzielności, kreatywności oraz umiejętności kompleksowego przygotowywania projektu. Konieczna znajomość AutoCAD, znajomość programu do wizualizacji 3D będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę przy ciekawych projektach

  • możliwość rozwijania swoich umiejętności

  • udział w szkoleniach branżowych

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

O nas

Nasza pracownia specjalizuje się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych z segmentu premium. Przygotowujemy kompleksowe projekty wnętrz apartamentów, domów, lokali użyteczności publicznej. Prowadzimy również koordynację prac wykończeniowych.