Oferta pracy

Puhalska Design

Architekt wnętrz wizualizator 3d

Puhalska DesignO firmie

  • Krakowska 17, Białystok
    Białystok, podlaskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 11 lut 2021
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Krakowska 17

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie projektów koncepcyjnych wnętrz komercyjnych i prywatnych;

  • tworzenie wizualizacji 3D w oparciu o wiedzę techniczną;

  • tworzenie dokumentacji projektowej.

Podział czasu pracy
100%

Architekt wnętrz wizualizator 3D

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy przy projektach wnętrz 2 lata;

  • znajomość rynku materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz;

  • biegła obsługa programów 3DS Max, V-ray lub Corona - dla wizualizacji 3D i programów CAD dla rysunków technicznych 2D;

  • odpowiedzialność i umiejętność dotrzymywania terminów realizacji zadań projektowych;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • znajomość języków obcych (angielski, rosyjski) będzie dodatkowym atutem;

  • prawo jazdy kat. B mile widziane.

To oferujemy

  • pracę stacjonarną w przytulnym biurze w centrum Białegostoku przy ul. Krakowskiej;

  • uczestnictwo w procesie projektowym dużych inwestycji komercyjnych, ciekawych szkoleniach i targach;

  • pracę w miłej atmosferze;

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od rezultatów pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Studio projektowania i aranżacji wnętrz Puhalska Design zaprasza do swojego zespołu osoby na stanowisko architekt wnętrz wizualizator 3d.

Przewiń do profilu firmy