Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt z uprawnieniami

INPLUS HOME sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór na realizacją projektu

  • Samodzielne sporządzanie dokumentacji wykonawczej

  • Wybór materiałów budowlanych

  • Współpraca z koordynatorem inwestycji i konstruktorem

  • Trzymanie się wyznaczonych założeń budżetu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe architektoniczne

  • Uprawnienia do projektowania w branży architektonicznej

  • Doświadczenie jako architekt na etapie inwestycji: inwentaryzacji, projekcie koncepcyjnym

  • Wytrwałość w dążeniu do celu, inicjatywa

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Terminowość w prowadzonych projektach - nasze projekty prowadzimy kompleksowo w określonych ramach czasowych

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów

  • Udział w tworzeniu ciekawych projektów i możliwość rozwoju

  • Pracę z kreatywnym zespołem w przyjaznej atmosferze."

INPLUS Home jest firmą specjalizującą się w zakupie, generalnym remoncie i sprzedaży profesjonalnie przygotowanego mieszkania dla nowego Właściciela. Nasza główna dewiza opiera się na spełnianiu marzeń o pięknym, funkcjonalnym i komfortowym mieszkaniu do zamieszkania od zaraz lub przeznaczenia go pod wysokoprocentową inwestycję.

Przewiń do profilu firmy