Oferta pracy

Archiwista

Centrum Medyczne MAVIT

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • właściwe organizowanie pracy dla zapewnienia wysokiego poziomu i kultury obsługi pacjentów,

  • prawidłowe i staranne archiwizowanie dokumentacji,

  • prawidłowy przepływ dokumentacji medycznej wewnątrz oraz na zewnątrz placówki,

  • ochrona danych osobowych klientów i pacjentów uzyskiwanych w związku z wykonywaną pracą,

  • praca z programem dedykowanym do obsługi pacjenta oraz systemem firmy zewnętrznej do udostępniania dokumentacji medycznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (technik archiwista, archiwista)

  • samodzielność i odpowiedzialność

  • dobra organizacja pracy własnej

  • punktualność

  • predyspozycje do pracy na samodzielnym stanowisku

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

  • stabilne miejsce pracy

  • prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)

  • dofinansowanie karnetów sportowych lub kartę MultiSport w atrakcyjnej cenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karta sportowa

Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. to sieć nowoczesnych, doskonale wyposażonych ośrodków medycznych o ugruntowanej pozycji w branży. Na rynku usług medycznych działamy ponad 21 lat, przez ten okres zdobywaliśmy szerokie doświadczenie w zakresie okulistyki, a od 2010 r. także w dziedzinie laryngologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej.

Obecnie przyjmujemy Pacjentów w czterech nowoczesnych ośrodkach: Szpital Specjalistyczny i dwa Ośrodki Diagnostyczne - okulistyka (Warszawa) oraz Szpital Specjalistyczny - okulistyka, laryngologia oraz chirurgia szczękowo-twarzowa (Katowice).

Centrum Medyczne MAVIT nieustannie dba o wysoką jakość świadczonych usług, inwestując w najnowocześniejszy sprzęt medyczny i współpracując z wybitnymi specjalistami. Misją CM MAVIT jest dobro i pełna satysfakcja każdego Pacjenta.

Centrum tworzą przede wszystkim ludzie. Jednym z naszych atutów jest pomocna, ambitna i wykształcona kadra, która stale dąży do zdobywania wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności w przyjaznej atmosferze.

Przewiń do profilu firmy