Oferta pracy

Archiwista Newsowy

TVN Grupa Discovery

  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Wiertnicza 166

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • merytoryczne i redakcyjne opracowywanie dostarczonych materiałów zdjęciowych w dedykowanej aplikacji archiwizacyjnej;

  • obsługa redakcji newsowych (np. przeprowadzanie kwerend).

Nasze wymagania

  • dobra orientacja w bieżących wydarzeniach politycznych, społecznych i kulturalnych;

  • wiedza o Polsce i świecie współczesnym;

  • poprawne posługiwanie się językiem polskim w piśmie;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B1);

  • znajomość audycji z ramówki TVN24;

  • biegła obsługa komputera;

  • zaangażowanie w powierzone zadania;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • samodzielność i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w prywatnej grupie medialnej w Polsce, która jest częścią amerykańskiego koncernu mediowego Discovery;

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę;

  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, system kafeteryjny MyBenefit oraz możliwość wykupienia karty sportowej;

  • działania rozwojowe tj.: szkolenia dostępne na platformie online, 50% dofinansowania do nauki j. angielskiego;

  • możliwość uczestnictwa w inicjatywach wolontaryjnych;

  • możliwość działania w doświadczonym, zgranym zespole specjalistów;

  • przyjazną atmosferę pracy – TVN został wielokrotnie wyróżniony w konkursach na najlepszego pracodawcę w Polsce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • inicjatywy dobroczynne

  • karta sportowa