Logo Pracuj.pl

Archiwista - Pracownik biurowy

WOJCIESZAK, BASIŃSKI I WSPÓLNICY KANCELARIA ADWOKACKA sp.k.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentów,
  • nadzór nad terminowym przepływem dokumentów,
  • praca w kancelaryjnym systemie CRM,
  • przygotowywanie korespondencji do wysyłki na poczcie,
  • aktualizacja wewnętrznych baz danych.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność, otwartość oraz zaangażowanie,
  • mile widziane - doświadczenie w archiwizacji dokumentów.

To oferujemy

  • pracę w młodym i kreatywnym zespole.

O nas

Kancelaria Adwokacka Wojcieszak Basiński i Wspólnicy Sp.k. z siedzibą w Poznaniu zajmuje się bieżącą obsługą prawną klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

Archiwista - Pracownik biurowy, Poznań