Area Export Manager

APATOR POWOGAZ S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

APATOR POWOGAZ S.A.

Dąbrowskiego 77a

Poznań

Wiodący producent urządzeń do opomiarowania wody i ciepła w Polsce
poszukuje kandydatkę/kandydata na stanowisko:

AREA EXPORT MANAGER
KRAJE HISZPAŃSKOJĘZYCZNE
lub
KRAJE ROSYJSKOJĘZYCZNE

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż produktów spółki na rynkach zagranicznych (rynki hiszpańskojęzyczne lub rosyjskojęzyczne);
  • skuteczne poszukiwanie nowych klientów i rozwój istniejących;
  • realizacja celów sprzedażowych;
  • organizacja i udział w delegacjach zagranicznych;
  • udział w targach i reprezentowanie firmy na sympozjach, zjazdach, szkoleniach.

Oferujemy:

  • pracę w doświadczonym zespole nastawionym na wyniki;
  • umowa o pracę w pełnym wymiarze etatu, w jednej z największych grup przemysłowych w Polsce;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • wynagrodzenie zasadnicze i premię uzależnioną od indywidualnych wyników sprzedażowych;
  • dodatkowe pakiety (Benefitsystems, prywatna opieka medyczna LUXMED);
  • pakiet socjalny finansowany z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, w tym korzystanie z firmowych apartamentów nad morzem i „wczasy pod gruszą”;
  • bezpłatne miejsce parkingowe na parkingu zakładowym;
  • laptop i telefon komórkowy.

Oczekujemy:

  • biegłej znajomości języka hiszpańskiego i angielskiego lub rosyjskiego i angielskiego (warunek konieczny);
  • znajomości kolejnego języka obcego będzie dodatkowym atutem;
  • minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku sprzedażowym;
  • wykształcenia wyższego;
  • wysokiej etyki pracy – punktualności, zaangażowania, proaktywnej postawy;
  • śmiałości, otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi (konieczne);
  • dynamizmu i kreatywności (własnej inicjatywy w rozwoju powierzonych rynków);
  • ambicji i determinacji w dążeniu do wyznaczonych celów sprzedażowych;
  • odpowiedzialności za powierzone rynki i klientów.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy