Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Area Export Manager

TAGO P.P.C. Tadeusz GołębiewskiO firmie

  • Radzymin

    Radzymin, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne zarządzanie powierzonym obszarem sprzedaży eksportowej

  • Bieżąca obsługa klientów eksportowych firmy

  • Pozyskiwanie nowych rynków zbytu, aktywne poszukiwanie nowych klientów

  • Realizacja planów sprzedaży

  • Kreowanie rozwiązań marketingowych, mających na celu stabilny wzrost obrotu

  • Budowanie dobrych relacji z kontrahentami firmy

  • Monitorowanie sytuacji rynkowej i działań konkurencji

  • Przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe: min. 2 lata w dziale handlowym lub dziale eksportu w sektorze FMCG

  • Biegła znajomość języka: angielskiego i drugiego języka obcego w mowie i piśmie, z uwzględnieniem terminologii handlowej i logistycznej

  • Praktyczna wiedza z zakresu zwyczajów i technik handlu zagranicznego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Wzorowa organizacja pracy, zdolności interpersonalne

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi sieciami handlowymi będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji

  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczeń w międzynarodowym środowisku pracy