Area Export Manager

HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

13 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest firma tworząca rozwiązania dla przemysłu tekstylnego (wydziały krojowni) - maszyny do procesu rozkroju tkanin. Oferująca sprzedaż w kraju i na eksport.

Szukamy kandydata, który ma doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą na rynkach międzynarodowych. Jeżeli rozumiesz zarówno typową sprzedaż B2B jak i sprzedaż przez dystrybutorów, posiadasz doświadczenie w długich procesach sprzedaży o charakterze projektowym (od kliku do kilkunastu miesięcy), ta oferta jest dla Ciebie.

Jeśli dodatkowo potrafisz zbudować autorytet wśród handlowców, dając przy tym przestrzeń dla pomysłów zespołu, potrafisz udzielać konstruktywnego feedbacku i jesteś otwarty na technologię, wyślij nam swoje CV.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie sześcioosobowym zespołem (pięciu handlowców i jedna osoba z back office)

  • Wsparcie w całym procesie sprzedaży (wprowadzanie systematyki działań, prowadzenie cyklicznych spotkań, systematyczna praca z CRM, omawianie z handlowcami poszczególnych projektów, budowanie strategii pracy z klientem, udział w negocjacjach)

  • Rozwój kompetencji zespołu, tj. monitorowanie wyników i wprowadzenie planów naprawczych w celu podwyższenia efektywności procesu sprzedaży

  • Zarządzanie sprzedażą krajową i zagraniczną (klientami są dystrybutorzy i bezpośrednie małe, średnie i duże firmy m.in. producenci z branży odzieżowej, meblowej, automotive, budowy jachtów, przemysłu lotniczego, producenci ogrzewaczy do wody

  • Analiza potencjału nowych rynków sprzedaży z uwzględnieniem przygotowania planu realizacji w Europie, Turcji, Indiach, Meksyku, Afryce (ułożenie procesów z uwzględnieniem wszystkich etapów - działań, koniecznych narzędzi i KPI)

  • Poukładanie pracy na poszczególnych rynkach, m.in. Rumunii (ułożenie całego procesu – w tym systematyki wizyt i szkoleń dla dystrybutorów/ partnerów)

  • Bezpośrednia współpraca z działem marketingu (wsparcie dla sprzedaży), działem rozwoju i produkcji (realizacja kontraktów, lead time, możliwości), kierownikiem działu supportu (komunikacja potrzeb klienta), support specjalistą (robienie instalacji u klienta, wsparcie dla działu handlowego, testy wydajnościowe, jakościowe dla klientów), księgowością (przepływy finansowe na projekcie), prawnikiem (zapisy w umowach z klientami), kadrami

Wymagania pracodawcy

  • Umiejętność zarządzania sprzedażą na rynkach międzynarodowych

  • Doświadczenie w sprzedaży projektowej na długich procesach sprzedaży trwających kilka- kilkanaście miesięcy

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i przez dystrybutorów

  • Umiejętność analizowania rynków zagranicznych, poznawania głównych graczy i sposobów dotarcia do nich

  • Umiejętności zarządzania w oparciu o cele, motywowania zespołu, udzielania konstruktywnego feedbacku i dobrego zarządzania priorytetami

  • Doświadczenie w sprzedaży w branżach technicznych/ technologicznych

  • Komunikatywna języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w realizacji działań marketingowych wspierającym obszar sprzedaży (inicjowanie wydarzeń, np. targów branżowych, na których warto być, dostosowywaniu narzędzi do wsparcia dla handlowców, producentów i dystrybutorów)

Pracodawca oferuje

  • Pracę w organizacji tworzącej własną technologię, otwartej na rozwój produktu dedykowanego dla wybranych klientów

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy w wysokości 13000- 16000 netto na umowie B2B (możliwa jest również współpraca na umowie o pracę, do uzgodnienia) + system motywacyjny

  • Narzędzie niezbędne do komfortowego wykonywania pracy (samochód, komputer, telefon)

  • Pracę w systemie hybrydowym lub zdalnym (biuro firmy znajduje się w Katowicach a jego praca odbywa się w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku)

  • Prywatną opiekę medyczną

  • W dłuższej perspektywie czasowej jest możliwość awansu pionowego (np. stanowisko wiceprezesa) i/lub poziomego (rozbudowana struktura sprzedaży zagranicznej lub więcej osób w strukturze działu)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 45-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.