Oferta pracy

Area Manager

SANTE A.Kowalski Sp.j.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za planowanie i realizację strategii firmy na podległym terenie

  • negocjacje handlowe

  • wybór i zarządzanie asortymentem

  • systematyczne raportowanie

  • kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • nadzór nad podległą kadrą pracowniczą

  • koordynacja reklamy/marketingu na podległym terenie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • znajomość rynku sprzedaży oraz doświadczenie w pozyskiwaniu nowych Klientów

  • operatywność, pracowitość, zaangażowanie, komunikatywność

  • zdolności negocjacyjne oraz analitycznego myślenia

  • umiejętność organizowania pracy własnej i podwładnych

  • prawo jazdy kat. B

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie programów Excel oraz Power Point)

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego mile widziana

To oferujemy

  • pracę w całkowicie polskiej firmie przy sprzedaży znanych i rozpoznawalnych produktów

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, palmtop)

  • pakiet socjalny w postaci opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie, ZFŚS, zniżki na produkty Sante i usługi Studia Sante (w tym kompleks saun i basenów)

Sante to polska firma, która od prawie 30 lat wyznacza trendy na rynku zdrowej żywności. Naszą misją jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, mających korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Dużą uwagę przykładamy do propagowania wiedzy o prawidłowym odżywianiu oraz zdrowym stylu życia. W ramach holistycznego podejścia do zdrowia, inspirujemy konsumentów do zdrowego stylu życia otworzyliśmy w Warszawie Studio Sante Uzdrowisko Miejskie – unikalne na skalę europejską SPA & Wellness. Sprzedajemy swoje produkty do ponad 50 krajów na świecie. Zatrudniamy ponad 1300 pracowników.

Przewiń do profilu firmy