Oferta pracy

Area Manager ds. Logistyki Books&Media

MOMOX Polska Sp. z o. o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i koordynacja procesów logistycznych w części books & media

  • Merytoryczne i dyscyplinarne zarządzanie zespołem

  • Wspieranie i kontrolowanie pracy Team Leaderów

  • Monitorowanie KPI i operacyjne zarządzanie procesami books & media

  • Planowanie zasobów ludzkich

  • Opracowywanie i monitorowanie osiągania wyznaczonych celów

  • Bieżąca analiza procesów i wdrażanie optymalizacji

  • Raportowanie do kierownika oddziału

  • Zapewnienie i kontrola przestrzegania zasad BHP

  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe w zakresie logistyki lub porównywalne wykształcenie

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, aplikacje google)

  • Doskonałe umiejętności analityczne i koncepcyjne

  • Umiejętności komunikacji i pracy w grupie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

momox jest szóstym co do wielkości pracodawcą w niemieckiej gospodarce cyfrowej (trzeci co do wielkości w Berlinie). Z ponad 200 mln € przychodem i ponad 1.900 pracownikami nadal stale rośniemy. Jesteśmy wiodącym serwisem internetowym w Niemczech, dzięki któremu każdy może sprzedać używane książki, filmy, płyty CD, gry i ubrania. Za pomocą strony internetowej www.momox.de skupujemy używane artykuły, a ich sprzedaż odbywa się poprzez nasze sklepy www.medimops.de oraz www.momoxfashion.com.

Sukcesywny rozwój naszej firmy, międzynarodowa działalność oraz rozbudowa spółki o dalsze branże spawiają, że nasz wzrost jest bardzo intensywny. Stale poszukujemy entuzjastycznych osób, które chcą się przyczynić do naszego wspólnego sukcesu.

Przewiń do profilu firmy