Logo Pracuj.pl

Area Manager Europa Wschodnia

Bemko Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • realizacja polityki handlowej na rynku Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Ukraina, Mołdawia,
  • pozyskiwanie, aktywne nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • monitorowanie działań konkurencji oraz analiza trendów na podległym rynku,
  • koordynowanie procesów związanych z eksportem produktów we współpracy z innymi działami firmy,
  • czynny udział w targach i spotkaniach branżowych,
  • regularne raportowanie i prowadzenie rozliczeń.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego i polskiego (warunek konieczny),
  • silna orientacja na realizację wyznaczonych celów,
  • komunikatywność, samodzielność i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań,
  • wysoko rozwinięta umiejętność analizy, planowania i koordynacji,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na stanowiskach handlowych,
  • znajomość języka angielskiego,
  • miejsce zamieszkania - wschodnia ściana Polski.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • motywujący system wynagradzania,
  • narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy),
  • pełne wsparcie działu handlowego, marketingowego i technicznego,
  • pracę z nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie produktem cechowanym rozpoznawalną marką,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Kogo szukamy?

Osoby zorientowanej na cel, ambitnej, zaangażowanej, lubiącej wyzwania i pracę z Klientem.

Jeśli uważasz, że jesteś właśnie tą osobą, wyślij do nas swoje CV klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Firma z branży elektrotechnicznej o ugruntowanej pozycji na rynku, notująca systematyczny wzrost udziału w produkcji i dystrybucji sprzętu oświetleniowego i elektrotechnicznego w kraju i za granicą poszukuje: Area Manager Europa Wschodnia

Aktualne oferty pracodawcy
nr ref: EXP/EUE/01/23

Area Manager Europa Wschodnia, dolnośląskie