Oferta pracy

Area Manager (Europa zachodnia)

Zott Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Zott Polska Sp. z o.o. posiada długoletnie doświadczenie w produkcji artykułów mleczarskich i zaliczana jest do liderów rynkowych w swojej branży. Nasze markowe produkty cieszą się niezmiennie dużym zaufaniem handlowców i konsumentów. Nowoczesny zakład produkcyjny, wysoko wykwalifikowana kadra pracowników oraz stosowane systemy zarządzania jakością są gwarancją naszego sukcesu. Jako odpowiedzialny i solidny pracodawca zapewniamy naszym pracownikom bardzo dobre warunki pracy oraz szereg dodatkowych świadczeń.

Zott Polska sp. z o.o. poszukuje kandydata/ kandydatki do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • budowanie i rozwój sieci sprzedaży w handlu detalicznym w: krajach Beneluksu, Francji, Skandynawii, Wielkiej Brytanii i Irlandii;
  • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych;
  • opracowanie koncepcji i strategii sprzedaży dla poszczególnych rynków;
  • tworzenie i wdrażanie rocznych planów kont;
  • raportowanie wyników.

Wymagania:

  • ukończone studia ekonomiczne lub pokrewne;
  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży FMCG na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w pracy z sieciami handlowymi;
  • dobra znajomość struktur sprzedaży detalicznej żywności w: krajach Beneluksu, Francji, Skandynawii, Wielkiej Brytanii i Irlandii;
  • chęć podróżowania i mobilność;
  • umiejętności międzykulturowe i społeczne;
  • bardzo dobra znajomość języków: niemieckiego i angielskiego, znajomość j. francuskiego lub holenderskiego będzie dodatkowym atutem;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę na umowę o pracę w dużej i stabilnej firmie w międzynarodowym środowisku,
  • rozwój w międzynarodowym i zaangażowanym zespole;
  • pakiet świadczeń dodatkowych.

Administratorem danych jest Zott Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-315, ul. Chłodnicza 6. Dane zbierane są dla potrzeb bieżącego i przyszłych procesów rekrutacyjnych i przetwarzane są nie dłużej niż 2 lata licząc od końca roku kalendarzowego, w którym administrator otrzymał dane osobowe. Ma Pani/Pan prawo żądania w dowolnym momencie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przenoszenia danych. Ponadto ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Przetwarzanie danych jest niezbędne w celu wypełnienia obowiązków i wykonywania szczególnych praw przez administratora w dziedzinie prawa pracy. Podanie dodatkowych danych osobowych oraz zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgód umieszczonych poniżej.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy