Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Area Manager (Fashion)

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 2017-10-30

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

REC4REC PROJECT Sp. o.o.

rec4rec PROJECT jest branżową agencją HR i Leadership.
Na terenie całej Polski świadczymy usługi rekrutacyjne obejmujące role z obszaru Rekrutacji oraz in-house HR, jak również stanowiska Managerskie oparte na silnych kompetencjach liderskich w różnorodnych sektorach biznesu.
Pracujemy w oparciu o precyzyjny i celowany networking, docieramy do unikalnych kompetencji na rynku. Nie ustajemy w budowaniu branżowych relacji i tworzeniu siatek rekomendacji.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania na publikowane przez nas role lub do dołączenia do naszej sieci branżowych kontaktów.

Naszym klientem jest międzynarodowy lider marki modowej.
Organizacja promująca pasję zarówno do mody, jak i do ludzi. A ponadto kulturę pracy zespołowej, nastawienie na ciągły rozwój oraz szczerą i otwartą komunikację.
Posiada kilka tysięcy sklepów na świecie, ugruntowaną pozycja na rynku Polskim i światowym oraz bardzo wysoką rozpoznawalność marki.

Dynamicznych, ambitnych, kochających modę i pracę z ludźmi managerów regionalnych zapraszamy do zapoznania się z ofertą i aplikowania na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie
Numer referencyjny: AM/10/2017

Zadania:

Osoba, która obejmie to stanowisko będzie początkowo odpowiedzialna za zarządzanie grupą około 10ciu podległych jej sklepów w wyznaczonym przez pracodawcę regionie (Area Manager on development program) oraz za aktywne przygotowywanie się do objęcia roli o szerszym zasięgu terytorialnym (Area Manager).

Do jej zadań w szczególności będzie należeć:

  • maksymalizacja wyników sprzedażowych podległych salonów,
  • maksymalizacja obrotów oraz rentowności salonów,
  • tworzenie i realizacja budżetu sprzedażowego,
  • optymalizacja poziomu zatowarowania,
  • dbałość o wizerunek podległych salonów poprzez realizację standardów VM i zapewnianie wysokiej jakości obsługi Klienta,
  • bieżąca analiza działań konkurencji oraz trendów rynku i reagowanie na nie,
  • opracowywanie i wdrażanie w swoim regionie najlepszych praktyk,
  • zarządzanie zespołem Store Managerów (w tym: ustalanie i egzekwowanie realizacji celów, organizacja pracy, motywowanie, wspieranie, coaching i działania rozwojowe, rekrutacje, szkolenia, planowanie sukcesji, oceny okresowe etc.)

Oczekiwania:

  • minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (Area Manager, Kierownik Regionu) w środowisku modowym (lub około-modowym) i międzynarodowym,
  • mile widziani będą również Kandydaci z doświadczeniem na stanowisku Regionalnego VM Managera,
  • pasja do mody poparta ścieżką kariery w branży modowej lub około-modowej (obuwniczej, biżuteryjnej etc.),
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z obszarów: kontroling, HR oraz VM,
  • doskonale rozwinięte i poparte bogatym doświadczeniem kompetencje liderskie (w tym umiejętność motywowania, ustalenia celów i kontroli ich realizacji, coachingu, delegowania zadań, udzielania feedbacku etc.),
  • silna orientacja sprzedażowa poparta wymiernymi sukcesami,
  • doskonałe umiejętności analityczne (umiejętność konsolidowania rozproszonych danych, sporządzania analiz i raportów oraz wyciągania z nich trafnych wniosków i proponowania praktycznych rozwiązań),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1),
  • wysoka mobilność, elastyczność i dyspozycyjność – gotowość do podjęcia pracy w dowolnie wyznaczonym przez pracodawcę regionie Polski oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych.

Ofertę kierujemy do Kandydatów otwartych na stałą zmianę swojego miejsca zamieszkania. Nasz Klient posiada biura regionalne w kilku dużych miastach na terenie całej Polski a osoba, która obejmie to stanowisko zostanie delegowana do dowolnego z nich w zależności od potrzeb biznesowych. Dlatego otwartość na zmiany i gotowość do stałej relokacji (w ramach całego kraju) jest warunkiem koniecznym.

Oferujemy:

  • atrakcyjną i pełną wyzwań rolę w międzynarodowej sieci sklepów modowych o wysoce rozpoznawalnej marce i ugruntowanej pozycji zarówno na rynku Polskim jak i światowym,
  • pracę w inspirującym, międzynarodowym środowisku, w organizacji stawiającej na promowanie talentów i umożliwiającej rozwój zawodowy w swoich strukturach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych,
  • stanowisko objęte programem rozwojowym, którego celem długoterminowym jest poszerzenie zakresu podległego regionu,
  • intensywny trening wdrożeniowo-adaptacyjny,
  • pracę w wyjątkowym środowisku zawodowym promującym pracę zespołową, szczerość i otwartość komunikacji oraz wzajemne relacje zbudowane na szacunku i życzliwości.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się