Area Manager / Kierownik Regionu

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego klienta, sieci prywatnych placówek medycznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa i nasze, rozmowę kwalifikacyjną przeprowadzamy przez telefon lub w formie wideokonferencji - nie ma konieczności brania udziału w spotkaniu osobistym!

Opis stanowiska:

  • nadzór nad funkcjonowaniem placówek medycznych w podległym regionie (woj. zachodniopomorskie),
  • monitorowanie parametrów biznesowych oraz budżetów placówek (praca na budżecie i wskaźnikach typu P&L, EBITDA itp.),
  • optymalizacja kosztów,
  • wdrażanie standardów jakościowych, operacyjnych oraz medycznych zgodnie z wytycznymi centrali,
  • budowanie relacji z podmiotami współpracującymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie lub kierunki pokrewne),
  • min. 3-letnie doświadczenie w operacyjnym zarządzaniu w branży usługowej w strukturze rozproszonej, mile widziane w służbie zdrowia,
  • znajomość wskaźników ekonomicznych opisujących rentowność przedsiębiorstwa i umiejętność podejmowania decyzji operacyjnych na ich podstawie,
  • znajomość rynku medycznego będzie dodatkowym atutem,
  • świadomość biznesowa oraz nastawienie na realizację celów,
  • wysokorozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę stałą z konkurencyjnym wynagrodzeniem,
  • pracę w dużej, uporządkowanej organizacji, na samodzielnym stanowisku z profesjonalnym, zmotywowanym zespołem,
  • możliwość realnego rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach,
  • pakiet atrakcyjnych benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia, karta sportowa, kursy językowe),
  • dobrej jakości narzędzia niezbędne do efektywnej realizacji zadań (samochód, laptop, telefon).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy