Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1203 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Area Manager - Koordynator Regionalny

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Area Manager- Koordynator Regionalny
    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    AM/KR/BYD

    Zadania na stanowisku:

    • koordynowanie projektów rekrutacyjnych,
    • rekrutacje i selekcje Kandydatów,
    • budowanie bazy kandydatów,
    • reprezentowanie Firmy w relacjach z Kontrahentami,
    • opieka nad pracownikami tymczasowymi,
    • monitorowanie jakości i systematyczności pracy pracowników,
    • prace administracyjno-biurowe w zakresie zatrudnienia, rozliczeń czasu pracy,
    • odpowiedzialność biznesowa za współpracę z Klientami,
    • przygotowywanie sprawozdań i raportów (wewnętrznych oraz na potrzeby Klienta).

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia średniego/wyższego lub w trakcie nauki,
    • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • umiejętności budowania relacji z Klientem,
    • rozwiniętych zdolności interpersonalnych,
    • bardzo dobrej organizacji pracy,
    • umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu,
    • operatywności,
    • dyspozycyjności i mobilności,
    • umiejętności obsługi urządzeń biurowych i pakietu MS Office,
    • prawa jazdy kat.B.

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie,
    • pracę w młodym energicznym zespole,
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie będącej liderem w branży HR,
    • pracę w dynamicznym, zaangażowanym zespole,
    • niezbędne narzędzia do pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."