Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Area Manager

drEryk S.A.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z Klientami i Partnerami Technologicznymi w powierzonym regionie

  • Pozyskiwanie nowych Partnerów biznesowych i Klientów w powierzonym regionie

  • Realizacja planów sprzedażowych w powierzonym regionie

  • Prowadzenie prezentacji produktowych

  • Sporządzanie ofert sprzedażowych dostosowanych do potrzeb Klientów

  • Prowadzenie webinariów szkoleniowych i sprzedażowych

  • Uczestnictwo w spotkaniach i konferencjach branżowych

  • Bieżące monitorowanie i raportowanie prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 3 lata w sprzedaży (mile widziane w branży medycznej lub IT)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i negocjacji sprzedażowych

  • Otwartość, umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych

  • Silna orientacja na wynik oraz samodzielność

To oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji oraz premię zależną od osiąganych wyników

  • Samodzielność w działaniu

  • Konferencje i szkolenia

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

  • Opieka medyczna LuxMed

  • Karnet Benefit Multisport

  • Wyjazdy i spotkania integracyjne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • kursy językowe

drEryk S.A.

Sukces bez dobrych relacji jest tylko statystyką. W naszym Zespole połączysz obie te wartości na drodze do rozwoju! Zarządzaj swoimi umiejętnościami i wyznaczaj nowe perspektywy!

W drEryk S.A. będziesz odpowiadał między innymi za utrzymywanie relacji z Klientami oraz koordynowanie procesów sprzedażowych. Będziesz naszym zaufanym Przedstawicielem wśród naszych Kontrahentów i Partnerów. Liczymy na Twój zmysł sprzedażowy, motywację i otwartość!

Jesteśmy jednym z czołowych producentów oprogramowania medycznego na polskim rynku. Odnosimy sukcesy jako społeczność otwartych i uzdolnionych ludzi. Cieszymy się zaufaniem specjalistów, dla których tworzymy kompleksowe i wszechstronne rozwiązania technologiczne. Rozwijaj swoje pasje razem z nami!

Przewiń do profilu firmy

Region A: Zachodnio-pomorskie, Pomorskie, Warmińsko-mazurskie, Kujawsko-pomorskie

Region B: Podlaskie, Mazowieckie, Łódzkie (Warszawa)

Region C: Wielkopolskie, Lubuskie, Dolnośląskie, Opolskie (Wrocław, Poznań)