Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Area Manager

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 15.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Gi Group jest międzynarodową firmą rekrutacyjną obecną w 57 krajach na świecie. Oferujemy pełen zakres usług dla organizacji z każdego sektora rynku. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie oraz ekspertyzę w każdym obszarze, który chcą rozwinąć temporary staffing white&blue collars, permanent placement, szkolenia, outsourcing kadr i płac, IT contracting, executive search, outplacement, FDI, raporty płacowe.
    Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

    Poszukujemy doświadczonego lidera, który jest, bądź był związany z branżą doradztwa personalnego na stanowisko:

    Miejsce pracy: Polska południowa

    Nr ref.: AM/SL

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód)
    • prywatną opiekę medyczną premium
    • kartę multisport
    • możliwość rozwoju ze wsparciem doświadczonej kadry menadżerskiej
    • dynamiczne środowisko pracy w rozwijającej się na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie consultingowej świadczącej pełen zakres usług w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim
    • pracę z Klientami będącymi liderami w swoich branżach

    Zadania na tym stanowisku obejmują m.in:

    • zarządzanie budżetem (full P&L responsibility) kilku oddziałów
    • tworzenie strategii rozwoju regionu
    • koordynowanie i nadzorowanie działań biur w zakresie procesów realizacji zamówień, rozwoju współpracy z Klientami oraz delegowanie zadań Managerom Oddziałów
    • budowanie długofalowych relacji, pozyskiwanie oraz wspieranie Klientów na podległym terenie
    • zarządzanie oraz rozwój podległego zespołu zgodnie z wartościami Gi Group

    Wymagania:

    • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmach doradztwa personalnego
    • znajomość usług w branży HR
    • wykształcenie wyższe, mile widziane podyplomowe w zakresie HRM
    • udokumentowane sukcesy w sprzedaży oraz w zarządzaniu relacjami z Klientem
    • doświadczenie w zarządzaniu minimum kilkunastoosobowym zespołem
    • doskonałe umiejętności w zakresie organizacji pracy własnej oraz zespołu
    • znajomość ustawy o pracy tymczasowej oraz przepisów prawa pracy
    • posługiwanie się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym komunikację oraz analizę umów
    • bardzo dobre umiejętności analityczne
    • orientacja na osiąganie celów i utrzymywanie wysokiej jakości usług
    • czynne prawo jazdy
    Zainteresowane osoby proszę o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z numerem referencyjnym przy pomocy przycisku Aplikuj.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:
    • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
    • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
    • W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
    • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

    Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.
    • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
    • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
    • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE

    Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.

    www.gigroup.com.pl