Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Area Manager

drEryk S.A.O firmie

  • podlaskie

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych klientów

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z Klientami i partnerami technologicznymi

  • Prowadzenie prezentacji handlowych

  • Uczestnictwo w spotkaniach i targach branżowych

  • Sporządzanie ofert handlowych dostosowanych do potrzeb Klientów

  • Prowadzenie webinariów handlowych

  • Monitorowanie i raportowanie prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata w sprzedaży (mile widziane w branży medycznej lub IT)

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i negocjacji handlowych

  • Kultura osobista, otwartość, umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych

  • Silna orientacja na wynik oraz samodzielność w działaniu

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji oraz premię zależną od osiąganych wyników

  • Współpraca z doświadczonymi osobami

  • Samodzielność w działaniu

  • Wsparcie działu marketingu oraz działu prawnego

  • Konferencje i szkolenia

  • Opieka medyczna LuxMed

  • Karnet Benefit Multisport

  • Wyjazdy i spotkania integracyjne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

drEryk S.A.

Firma drEryk S.A. od siedemnastu lat buduje swoją markę w oparciu o szeroki dialog ze środowiskiem lekarskim. To właśnie kontakt z Klientem jest dla nas priorytetem przy każdym projekcie.

Naszą wizja i misja oraz wartości na których opieramy biznes wyznaczają nam kierunek rozwoju naszej działalności.

Lubisz pracę z Klientami i Partnerami?

Przewiń do profilu firmy

Region A: Zachodnio-pomorskie, Pomorskie, Warmińsko-mazurskie, Kujawsko-pomorskie (Trójmiasto, Elbląg)

Region B: Podlaskie, Mazowieckie, Łódzkie (Warszawa)

Region C: Wielkopolskie, Lubuskie, Dolnośląskie, Opolskie (Wrocław, Poznań)