Oferta pracy

Area Manager (Przedstawiciel handlowy)

VELUX Polska Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój współpracy z partnerami firmy, a także z innymi grupami docelowymi: developerami, architektami oraz montażystami

  • Zarządzanie bieżącymi kontaktami

  • Realizacja planów sprzedażowych dla obsługiwanego obszaru

  • Rozwój sieci dystrybucji

  • Monitorowanie zmian otoczenia rynkowego

  • Regularne wizyty u klientów

  • Opracowywanie i dostarczanie planów sprzedażowych, raportów i statystyk

  • Zapewnianie efektywnej współpracy z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie we współpracy z klientami B2B w branży materiałów budowlanych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra umiejętność planowania i organizowania pracy własnej

  • Zdolność do tworzenia, utrzymywania i rozwijania kontaktów biznesowych

  • Bardzo dobra obsługa komputera, w tym Microsoft Office, mile widzialne doświadczenie w pracy z systemem CRM

To oferujemy

  • Ciekawą pracę z produktami najwyższej jakości

  • Stabilne zatrudnienie w firmie obecnej od 30 lat na polskim rynku

  • Dużą samodzielność w kreowaniu biznesu na powierzonym obszarze

  • System premiowy zależny od wyników

  • Niezbędne narzędzia pracy: komfortowy samochód, laptop, tablet, telefon

  • Zniżka pracownicza na produkty VELUX

  • Atrakcyjny pakiet well-beingowy

  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany w całości przez pracodawcę

  • Dofinansowanie do wypoczynku lub system kafeteryjny (w tym Multisport)

  • Wewnętrzny program rozwojowy skierowany do wszystkich pracowników(LEVEL Up)

  • Wsparcie Fundacji Pracowniczej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Od prawie 80 lat Grupa VELUX tworzy lepsze warunki życia dla ludzi na całym świecie poprzez dostarczanie optymalnej ilości światła dziennego i świeżego powietrza za pośrednictwem dachu. naszym asortymencie znajdują się okna dachowe i świetliki modułowe, żaluzje ozdobne, produkty przeciwsłoneczne i rolety, a także rozwiązania instalacyjne i smart home. Produkty te pomagają zapewnić zdrowy i zrównoważony klimat w pomieszczeniach do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku. Działamy globalnie - prowadząc sprzedaż i produkcję w ponad 40 krajach i zatrudniając około 11 500 pracowników na całym świecie. Grupa VELUX jest własnością VKR Holding A/S, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, będącej w całości własnością fundacji charytatywnych non-profit (THE VELUX FOUNDATIONS) i rodziny założyciela. W 2019 roku VKR Holding osiągnął łączne przychody w wysokości 2,9 miliarda euro, a FUNDACJA VELUX przekazała 178 milionów euro w postaci grantów charytatywnych.

W Grupie VELUX dajemy Ci szanse na rozwój, na kształtowanie Twojej własnej ścieżki kariery, na pracę w międzynarodowym środowisku oraz bycie częścią firmy, która jest liderem na rynku zrównoważonego budownictwa. Oferujemy Ci wachlarz możliwości – jeśli tylko masz sposobność i chęć po nie sięgnąć.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowany?

Jeśli jesteś zainteresowany powyższym stanowiskiem skontaktuj się z lokalnym Działem HR, Warszawa u l. Krakowiaków 34 i złóż swoją aplikację za pośrednictwem naszej strony.