Oferta pracy

Area Manager

SANTE A.Kowalski Sp.j.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Sante to polska firma, która od prawie 30 lat wyznacza trendy na rynku zdrowej żywności. Naszą misją jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, mających korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Dużą uwagę przykładamy do propagowania wiedzy o prawidłowym odżywianiu oraz zdrowym stylu życia. W ramach holistycznego podejścia do zdrowia, inspirujemy konsumentów do zdrowego stylu życia otworzyliśmy w Warszawie Studio Sante Uzdrowisko Miejskie – unikalne na skalę europejską SPA & Wellness. Sprzedajemy swoje produkty do ponad 50 krajów na świecie. Zatrudniamy ponad 1300 pracowników.

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za planowanie i realizację strategii firmy na podległym terenie
  • negocjacje handlowe
  • wybór i zarządzanie asortymentem
  • systematyczne raportowanie
  • kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • nadzór nad podległą kadrą pracowniczą
  • koordynacja reklamy/marketingu na podległym terenie
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość rynku sprzedaży oraz doświadczenie w pozyskiwaniu nowych Klientów
  • operatywność, pracowitość, zaangażowanie, komunikatywność
  • zdolności negocjacyjne oraz analitycznego myślenia
  • umiejętność organizowania pracy własnej i podwładnych
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie programów Excel oraz Power Point)
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
Oferujemy:
  • pracę w całkowicie polskiej firmie przy sprzedaży znanych i rozpoznawalnych produktów
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, palmtop)
  • pakiet socjalny w postaci opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie, ZFŚS, zniżki na produkty Sante i usługi Studia Sante (w tym kompleks saun i basenów)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne