Logo Pracuj.pl

Area Manager

drEryk S.A.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z Klientami i Partnerami Technologicznymi w powierzonym regionie
  • Pozyskiwanie nowych Partnerów biznesowych i Klientów w powierzonym regionie
  • Realizacja planów sprzedażowych w powierzonym regionie
  • Prowadzenie prezentacji produktowych
  • Sporządzanie ofert sprzedażowych dostosowanych do potrzeb Klientów
  • Prowadzenie webinariów szkoleniowych i sprzedażowych
  • Uczestnictwo w spotkaniach i konferencjach branżowych
  • Bieżące monitorowanie i raportowanie prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 lata w sprzedaży (mile widziane w branży medycznej lub IT)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i negocjacji sprzedażowych
  • Otwartość, umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych
  • Silna orientacja na wynik oraz samodzielność

To oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji oraz premię zależną od osiąganych wyników
  • Samodzielność w działaniu
  • Konferencje i szkolenia
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Opieka medyczna LuxMed
  • Karnet Benefit Multisport
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • gry wideo w pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • kursy językowe

Sukces bez dobrych relacji jest tylko statystyką. W naszym Zespole połączysz obie te wartości na drodze do rozwoju! Zarządzaj swoimi umiejętnościami i wyznaczaj nowe perspektywy!

W drEryk S.A. będziesz odpowiadał między innymi za utrzymywanie relacji z Klientami oraz koordynowanie procesów sprzedażowych. Będziesz naszym zaufanym Przedstawicielem wśród naszych Kontrahentów i Partnerów. Liczymy na Twój zmysł sprzedażowy, motywację i otwartość!

Jesteśmy jednym z czołowych producentów oprogramowania medycznego na polskim rynku. Odnosimy sukcesy jako społeczność otwartych i uzdolnionych ludzi. Cieszymy się zaufaniem specjalistów, dla których tworzymy kompleksowe i wszechstronne rozwiązania technologiczne. Rozwijaj swoje pasje razem z nami!

Region 1: Wielkopolskie, Lubuskie, Dolnośląskie, Opolskie (Wrocław, Poznań)

Region 2: Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie, Lubelskie, Śląskie

Area Manager, wielkopolskie