Oferta pracy

Area Manager

DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

  • Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik)

    Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i koordynacja procesów logistycznych,

  • Zapewnianie bezpiecznego miejsca pracy,

  • Efektywne kierowanie pracą podległych Team Leaderów,

  • Zapewnianie wysokiej jakości usług świadczonych zgodnie z oczekiwaniami klienta,

  • Rozwiązywanie bieżących wyzwań operacyjnych,

  • Bieżąca analiza procesów i wdrażanie optymalizacji,

  • Budowanie oraz wspieranie rozwoju kultury ciągłych usprawnień procesów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu operacjami w obszarze łańcucha dostaw/produkcji,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz organizacyjne,

  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów operacyjnych oraz odwaga w podejmowaniu decyzji,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • Przyjazne miejsce pracy,

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego,

  • Opiekę medyczną,

  • Dofinansowanie karty sportowej,

  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie,

  • Wczasy pod gruszą,

  • Bony świąteczne,

  • Obiady za 1zl.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji – analiza i selekcja CV

2

Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami

3

Zaproszenie na II rozmowę kwalifikacyjną

4

Informacja zwrotna

DHL Supply Chain to jedna z jednostek biznesowych DHL, w ramach której oferujemy naszym Klientom odpowiednio dostosowane logistyczne i przemysłowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, magazynowania, dystrybucji oraz usług tworzących wartość dodaną.

Przewiń do profilu firmy