Oferta pracy

Area Product Owner Postpaid - Analityk/-czka Biznesowy/-a

T-MobileO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)

CZEGO MOŻESZ

SIĘ SPODZIEWAĆ?

Jako Area Product Owner będziesz właścicielem aplikacji mobilnej dla klientów postpaid, w ramach zespołu, który zajmuje się rozwojem serwisu dla wszystkich rynków klientów (B2C, B2B).

W naszym zespole nie boimy się wyzwań, lubimy znajdować rozwiązania i jesteśmy skoncentrowani na potrzebach biznesowych. Jeśli w pracy kierujesz się tymi wartościami, dołącz do nas!

Area Product Owner Postpaid / Analityk/-czka Biznesowy/-a

ZADANIA, KTÓRE

NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Rozwój aplikacji mobilnej dla klientów postpaid – przygotowanie koncepcji rozwiązania w celu maksymalizacji sprzedaży produktów, funkcji samoobsługowych oraz poprawy customer experience
  • Przygotowanie backlogu produktu, omawianie backlogu produktu podczas refinementów z zespołem
  • Codzienna współpraca z zespołem / squadem Scrum
  • Współpraca z interesariuszami oraz zarządzanie wymaganiami
  • Współpraca z Product Ownerem w zakresie tworzenia roadmapy oraz wizji produktu
  • Wysokopoziomowe opracowywanie rozwiązań na podstawie zidentyfikowanych wymagań i uzgodnień z interesariuszami
  • Wysokopoziomowa analiza i modelowanie procesów biznesowych
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej
  • Zarządzanie dokumentacją wymagań przy użyciu istniejących narzędzi i procesów (Jira, Confluence itp.)
  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania

W REALIZACJI

ZADAŃ

POMOŻE CI:

  • Doświadczenie w roli Product Owera, Business Ownera, Analityka Biznesowego w obszarze mCommerce
  • Doświadczenie w prowadzeniu analizy biznesowo-systemowej
  • Umiejętność definiowania i dokumentowania wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych w Scrum
  • Znajomość metod opisu wymagań w formie User Story
  • Znajomość metodyk prowadzenia projektów (zwinne, waterfall)
  • Umiejętność wykorzystania narzędzi Jira, confluence, MS Teams
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Zdolność do pracy z własnej inicjatywy i podejmowania decyzji
  • Doskonałe umiejętności analityczne i umiejętność skutecznego ustalania priorytetów i wykonywania zadań
  • Otwartość, komunikatywność, dokładność, cierpliwość i zdecydowanie
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie

OFERUJEMY:

  • Możliwość
    współpracy zdalnej
  • Możliwość korzystania
    z prywatnej opieki
    medycznej na
    preferencyjnych
    warunkach
  • Bezpłatne
    miejsce
    parkingowe
  • Długofalowa
    współpraca w oparciu
    o kontrakt B2B
  • Współpraca w zespole ekspertów z najlepszymi technologiami
  • i wiele innych …

Ogłoszenie archiwalne