Area Sales Manager CEE Sprzęt medyczny

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 25.06.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 25.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa Firma obecna na rynkach na całym świecie, od ponad 35 lat specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i wprowadzaniu na rynek zaawansowanych technologicznie urządzeń medycznych. Jako producent nieinwazyjnych rozwiązań terapeutycznych, firma opracowuje specjalistyczny sprzęt urologiczny. W związku z rozwojem biznesu poszukujemy kandydatów na stanowisko Area Sales Manager dla CEE.

    Opis Stanowiska:

    • Odpowiedzialność za rozwój dystrybucji i sprzedaży w klinikach w Polsce i krajach CEE
    • Sprzedaż rozwiązań w zakresie litotrypsji i nowotworów gruczołu krokowego
    • Poszukiwanie nowych możliwości na rynkach CEE
    • Odpowiedzialność za sprzedaż, zawieranie umów, negocjacje
    • Obsługa i wsparcie klienta - dystrybutorzy, lekarze, szpitale, kliniki
    • Udział w rozwoju nowych produktów we współpracy z działem badań i rozwoju oraz w opracowaniu nowych produktów.
    • Ofertowanie we współpracy z partnerami lokalnymi, sprzedażą, R&D, produkcją Działem finansowym.
    • Uczestnictwo w imprezach targowych, konferencjach międzynarodowych
    • Udział w projektach rozwojowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą sprzętu medycznego
    • Doświadczenie w pracy w strukturach międzynarodowych
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
    • Mile widziana znajomość rynku medycznego: urologia, ginekologia
    • Gotowość do częstych podróży służbowych w kraju i za granicą
    • Duża samodzielność w działaniu
    • Raportowanie do bezpośrednio do Managera Sprzedaży Grupy

    Oferta:

    • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Dostęp do nowoczesnych technologii i rozwiązań w medycynie
    • Praca w międzynarodowych standardach

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Domino Polska Sp. z o.o.
    www.dominopolska.pl
    Agencja 5070
    Z NAMI OSIĄGNIESZ SUKCES. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA APLIKACJI!