Logo Pracuj.pl

Area Sales Manager

Bota Technik Sp. z o.o. sp. kom.O firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Bota Technik Sp. z o.o. sp. kom.

Nowy Świat 38c

Osowa

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów i serwisów z branży inżynierii morskiej i jachtowej w szczególności: silników, agregatów, przekładni i kompletnych zespołów napędowych
  • obsługa stałych klientów i pozyskiwanie nowych
  • umiejętność nawiązywania kontaktów, negocjacji i budowania długoterminowych relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • opracowywanie działań w celu zwiększenia sprzedaży
  • uczestnictwo w spotkaniach i targach branżowych
  • realizacja i monitorowanie planów sprzedażowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów i partnerów biznesowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, kierunek techniczny lub handlowy
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej – min. 2 lata
  • mile widziana znajomość branży morskiej oraz jachtowej
  • umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych i prowadzenia negocjacji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie biznesowym
  • prawo jazdy kat .B
  • dyspozycyjność, samodzielność i orientacja na wyniki.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pracę przy ciekawych projektach prowadzonych przy współpracy z międzynarodowymi firmami z branży morskiej
  • rozwijającą i pełną wyzwań pracę w przyjaznym i doświadczonym zespole
  • samochód służbowy
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach
  • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, dofinansowanie do karty sportowej
  • możliwość nauki języka angielskiego w trakcie pracy
  • miłą atmosferę, spotkania oraz wyjazdy integracyjne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Miejsce pracy:

  • nowoczesny i wygodny budynek biurowy w Gdańsku - Osowej

Area Sales Manager, Nowy Świat 38c, Osowa, Gdańsk