Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Area Sales Manager

Simona Polska Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

jest jednym z wiodących i najbardziej innowacyjnych producentów półproduktów z termoplastycznych tworzyw sztucznych.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie do współpracy nowych klientów,
  • budowanie trwałych relacji z obecnymi klientami firmy,
  • informowanie klientów o bieżącej ofercie handlowej,
  • raportowanie wykonywanych działań,
  • realizacja planów sprzedaży

Region działania: teren Polski północno - wschodniej

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie o profilu technicznym (mechanik urządzeń, inżynier ochrony środowiska, chemia, fizyka, pokrewne)

Idealny kandydat powinien:

  • posiadać umiejętności i/lub doświadczenie handlowe,
  • przyjmować osobistą odpowiedzialność za powierzone zadania i być nastawiony na działanie,
  • potrafić pracować zarówno w zespole, jak i samodzielnie,
  • dobrze widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • profesjonalne szkolenia,
  • atrakcyjny pakiet wyposażenia stanowiska służbowego oraz pakiet socjalny.

Listo motywacyjny wraz z CV prosimy przesłać klikając "Aplikuj"

w terminie do 15-06-2021 r.

Możliwa rekrutacja on-line.

Ogłoszenie archiwalne