Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Area Sales Manager

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 27.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    AREA SALES MANAGER
    (miejsce pracy: na terenie całej polski)
    Tworzymy rozwiązania z zakresu nowych technologii, automatyki przemysłowej i systemów
    usprawniających zarządzanie produkcją oraz służbami utrzymania ruchu. Specjalizujemy się
    w kompleksowej realizacji inwestycji informatyzacji i automatyzacji zakładów produkcyjnych.

    Obecnie poszukujemy do naszego zespołu

    OPIS STANOWISKA
    • Rozpoznawanie potrzeb firm w zakresie rozwiązań informatycznych wspierających produkcję
    • oraz ich technicznych uwarunkowań
    • Monitorowanie rynku i aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • Doradztwo i prowadzenie klientów
    • Ekspansja firmy na rynki zagraniczne
    • Współpraca z innymi działami w zakresie rozwoju oprogramowania
    • Reprezentowanie spółki na targach i konferencjach branżowych
    • Ścisła współpraca z Zarządem w dynamicznym rozwoju Spółki
    WYMAGANIA
    • Doświadczenia w sprzedaży produktów branży IT
    • Dobrej znajomości języka angielskiego
    • Wykształcenia wyższego technicznego
    • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych,
    • zorientowania na sprzedaż relacyjną i projektową
    MILE WIDZIANE
    • Znajomości zagadnień związanych z produkcją rozwiązań informatycznych wspierających Production Floor (ERP, MWS, APS, MES, CMMS)

    OFERUJEMY

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej w zależności od preferencji kandydata -
    • w pełnym wymiarze czasu pracy w rozwijającej się firmie
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
    • Wsparcie pozostałych członków zespołu
    • Długofalowy rozwój zawodowy
    • Udział w ciekawych projektach w największych firmach produkcyjnych w Polsce i na Świecie
    • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym, ambitnym zespole

    Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikuj umieszczając w temacie nazwę stanowiska.

    Przesłanie CV jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją Polityki Prywatności Queris sp. z o.o., która znajduje się pod adresem:  https://queris.pl/polityka-prywatnosci/