Area Sales Manager

  • łódzkie
  • Kierownik
  • 2018-01-10
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 2018-02-09)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

W związku z dynamicznym rozwojem międzynarodowej firmy, będącej producentem mebli i wyposażenia do biur, magazynów i zakładów przemysłowych, oferującej wysokiej jakości produkty w 19 krajach Europy, poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w terenie (B2B); wszelkich firm lub instytucji poszukujących wyposażenia do swoich biur, warsztatów, magazynów, stołówek, szatni itp.
  • Prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi
  • Zwiększanie wartości zamówień w podległym regionie
  • Prowadzenie bazy danych klientów
  • Prezentacje oferty oraz produktów, przygotowywanie i przedstawianie umów dla klientów
  • Negocjacje warunków zawieranych transakcji
  • Nadzór nad realizacją zamówień klientów
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, utrzymywanie nienagannych relacji z klientami
  • Analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji
  • Sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy

Wymagania:

  • 2-3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B produktów lub usług z różnorodnych branż technicznych
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Silna motywacja i bardzo dobra organizacja własnej pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny system premiowy
  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji ze stabilną sytuacją i cenioną marką
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Dostępność do szerokiej oferty asortymentowej
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, komputer, samochód)

W przypadku zainteresowania naszą ofertą proszę o przesłanie swojego CV na poniższy adres mailowy z dopiskiem „ASM”:

r.maciurzynska@goodmanpolska.com