Oferta pracy

Area Sales Manager

Gi GroupO firmie

  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla francuskiej firmy specjalizującej się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży rozwiązań do przygotowania gleby, siewu i nawożenia, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Area Sales ManagerNumer ref.: Miejsce pracy: Polska południowo-wschodnia

Zadania:

  • Opracowanie planu sprzedaży dla sieci dealerów w wyznaczonym regionie
  • Pozyskiwanie nowych klientów i wsparcie sprzedaży przez dealerów
  • Nadzorowanie warunków finansowania zakupów
  • Koordynacja procesu sprzedaży od pozyskania klienta do dostawy produktu
  • Raportowanie

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży maszyn rolniczych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub podstawowa znajomość oraz nastawienie na intensywną naukę
  • Umiejętności handlowe i chęć pracy zespołowej
  • Gotowość do podróży służbowych w wyznaczonym regionie oraz pracy w systemie Home Office

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System premiowy
  • Narzędzia pracy (samochód – także do użytku prywatnego, laptop, telefon)
  • Dwutygodniowe szkolenie wdrożeniowe w siedzibie Klienta we Francji.

Ogłoszenie archiwalne