Oferta pracy

Area Sales Manager (m/k/d)

Thomas Henry GmbH & Co. KG

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Aby wzmocnić nasz zespół, jak najszybciej poszukujemy Area Sales Manager - sektor gastronomiczno-hotelowy w Krakowie i okolicach.

  • Opiekujesz się naszymi obecnymi i nowymi klientami z branży gastronomicznej (bary, kluby, restauracje i hotele). Jako przedstawiciel handlowy w Thomas Henry spełniasz marzenia i umożliwiasz doświadczanie Thomasa Henry'ego tam, gdzie serwowane są najlepsze drinki. Twoja wyjątkowa osobowość reprezentuje wyjątkowość naszej marki - jesteś jednym z naszych ambasadorów.

  • Zajmiesz się zyskiwaniem nowych klientów i dalszym rozwojem istniejących relacji z klientami

  • Jesteś odpowiedzialny za wprowadzenie naszych produktów do gastronomii

  • Wdrażasz środki brandingowe w swoim terenie sprzedaży

  • Zapewniasz dostępność i widoczność naszych produktów

  • Jesteś w trasie i masz elastyczne godziny pracy

  • Mieszkasz w Warszawie, bo to tam jest twój obszar zainteresowania

  • Łączysz przyjemność i pasję z profesjonalizmem i poczuciem odpowiedzialności

Nasze wymagania

  • Przede wszystkim utożsamiasz się z Thomasem Henrym, jesteś na wskroś networkerem i potrafisz inspirować ludzi

  • Biznesowa biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie oraz dobra znajomość niemieckiego lub angielskiego

  • Ukończone studia biznesowe lub alternatywnie praktyka handlowa

  • Pierwsze doświadczenie jako przedstawiciel na porównywalnym stanowisku lub kilkuletnie doświadczenie w branży gastronomicznej

  • W najlepszym przypadku posiadasz sieć kontaktów i duże powinowactwo do świata gastronomii

  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe w połączeniu z przekonującymi umiejętnościami komunikacyjnymi i prezentacyjnymi

  • Samodzielny sposób pracy oraz zorientowanie na wyniki

  • Prawo jazdy

To oferujemy

  • Szczegółowe szkolenie wraz z towarzyszącym onboardingiem w celu poznania całej firmy Thomas Henry

  • Zróżnicowaną pracę i płaską hierarchię, w której każda osoba naprawdę się liczy

  • Możliwości dalszego rozwoju w postaci szkoleń, coachingu i seminariów

  • Samochód służbowy (również do użytku prywatnego) oraz sprzęt służbowy taki jak iPhone i laptop

  • 85 innych Henrych i Henryettów, którzy nie mogą się doczekać powitania CIEBIE jako nowego członka zespołu...

  • ..Ponadto oferujemy Ci wyjątkową możliwość dalszego rozwoju z Thomas Henry i MATE MATE.

Inspiracja, kreatywność i odrobina wolnego ducha, to składniki, które zmieniają świat. Tylko ci, którzy wkraczają na nowe ścieszki, mogą naprawdę stworzyć coś nowego. 2 cl wiedzy, 2 cl inspiracji, szczypta odwagi i odrobina szczęścia - to także recepta na innowacyjną i wyznaczającą trendy kulturę barową.

Właśnie ten duch napędza nas od momentu powstania w Berlinie w 2010 roku. Dziś nazwa Thomas Henry oznacza nowoczesną kulturę barową i różnorodność drinków produkowanych w Niemczech, a spożywanych w najlepszych barach na całym świecie. Nasze najwyższej jakości gorzkie lemoniady i napoje bezalkoholowe są obecnie sprzedawane w ponad 50 krajach na całym świecie. Oprócz gastronomii, kanałami sprzedaży są również stale rozwijające się sektory handlu detalicznego artykułami spożywczymi.

Jako młoda i prężna firma mamy ambitne cele rozwoju i ekspansji, nad którymi każdego dnia pracuje 85 wysoce zmotywowanych pracowników. A razem z TOBĄ chcemy osiągnąć jeszcze więcej w ciągu najbliższych kilku lat.

Przewiń do profilu firmy

Informacje kontaktowe:

  • Czekamy na Twoje cyfrowe dokumenty aplikacyjne w języku niemieckim lub angielskim za pomocą przycisku APLIKUJ. Wymagamy:

  • List motywacyjny

  • CV

  • Świadectwa

  • Pożądana pensja i najwcześniejsza możliwa data rozpoczęcia.