Oferta pracy

Area Sales Manager

Animalab Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • podtrzymywanie oraz pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych z klientami na obszarze wybranych województw,

  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji

  • udział w branżowych konferencjach i sympozjach naukowych,

  • systematyczna praca z systemem CRM,

  • realizacja założonych celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (biologiczne, chemiczne, medyczne, weterynaryjne lub pokrewne),

  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym,

  • prawo jazdy kat. B,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Mile widziane

  • predyspozycje do łatwego nawiązywania kontaktu,

  • nastawienie na osiągnięcie wyników,

  • doświadczenie w firmie zajmującej się sprzedażą wyposażenia laboratoryjnego lub medycznego,

  • zdolność do samodzielnej pracy w terenie.

To oferujemy

  • wynagrodzenie stałe + system prowizyjny,

  • wszelkie narzędzia do pracy,

  • pracę w zgranym zespole oraz dobrą atmosferę pracy,

  • wsparcie działu handlowego i marketingowego,

  • szkolenia zagraniczne.

Animalab Sp. z o.o.

Animalab Sp. z o.o. (www.animalab.eu) jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży Life Science. Oferujemy kompleksową obsługę podmiotów w zakresie dostawy urządzeń laboratoryjnych oraz usług serwisowych. Od 2004 roku wspieramy ośrodki uniwersyteckie, jednostki naukowe, firmy farmaceutyczne i biotechnologiczne. Posiadamy oddziały w Polsce, Republice Czeskiej, na Węgrzech oraz Łotwie.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy