Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Area Sales Manager

Hranipex sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • systematyczne odwiedzanie klientów w podległym regionie, organizowanie i rozliczanie promocji lokalnych u klienta,

  • budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z obsługiwanymi klientami,

  • pozyskiwanie informacji o konkurencji – raportowanie działań konkurencyjnych,

  • windykacja zobowiązań klienta względem Spółki,

  • raportowanie sprzedaży zgodnie z przyjętym systemem i wymaganiami przełożonych, pozyskiwanie nowych klientów,

  • szkolenia klientów z oferty firmy,

  • współpraca z Działem Obsługi Klienta

  • praca z CRM

  • przyjmowanie zamówień.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • wysoka kultura osobista,

  • dyspozycyjność,

  • samodyscyplina i zaangażowanie w realizację założonych zadań,

  • samodzielność i efektywność w działaniach,

  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży meblowej.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze,

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,

  • dużą samodzielność i odpowiedzialność w działaniu,

  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych,

  • samochód służbowy oraz inne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • stabilne, przyjazne środowisko pracy.,

  • opiekę medyczną Medicover

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Hranipex sp. z o.o.

Nasza Spółka powstała w roku 1993. W tym też roku rozpoczął się etap budowy i rozwoju firmy do dzisiejszej postaci stabilnego przedsiębiorstwa, które nasz zespół stara się ciągle doskonalić orientując się na potrzeby klienta.

Sprawdzona w przeszłości filozofia firmy Hranipex jest i pozostanie również naszą drogą w przyszłość. Jakość, szybkość, niezawodność, najwyższej klasy serwis i profesjonalność pod każdym względem są podstawowymi kamieniami węgielnymi zadowolenia naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy

Obszar działania:

1. Area Sales Manager: województwo łódzkie

2. Area Sales Manager: województwo małopolskie, śląskie, podkarpackie